- Der er ikke flere varer i din indkøbskurv
- Levering
- I alt € 0,00
Reference: bu#0058
Mærker: Cantine di Ora
Amicale (Amicone) Cantine di Ora
Reference: pr#0289
Mærker: Gerard Bertrand
Gerard Bertrand Chateau L'Hospitalet La Clape Coteaux du Languedoc Reserve Rouge (Biologisch)
Reference: bu#1435
Mærker: Brunilde di Menzione
Brunilde di Menzione Primitivo di Manduria DOC
Reference: bu#1403
Mærker: Murviedro
Murviedro Sericis Cepas Viejas Monastrell
Varer af mærket Val de Vid
Bodega Val de Vid
Passie en zweet De illusie en het werk. De ervaring en de onzekerheid. Dat is Val de Vid. Een manier om de wijn en de wijngaard te begrijpen, die we hebben geërfd van onze oudsten, waar we van hebben geleefd en waar we niet altijd het juiste karakter van onze wijnen kunnen afdrukken, geboren in het hart van de DO Rueda, in het hart van de Verdejo.
De wijnmakerij bevindt zich in de gemeente Serrada (Valladolid), een stad die rechtstreeks is verbonden met wijn binnen de DO Rueda, op slechts 2 km afstand van het stedelijke centrum van Serrada en omgeven door wijngaarden, in een rustige en gezellige omgeving die ons in staat stelt om onze filosofie te ontwikkelen bij het maken van wijn: om de hoogste kwaliteit en selectie te integreren met absoluut respect voor het milieu en het milieu.
Het is een eenvoudige maar moderne faciliteit die is uitgerust met de modernste technologische ontwikkelingen op het gebied van wijnmaken, media en machines van de nieuwste generatie: verfijning van de methode om wijn te maken en het meest natuurlijke proces mogelijk te maken.
Reference: pr#0172
Mærker: Val de Vid